DaveyTrain

By DaveyTrain

What is it?

I must say, tonight's game of "What is it?" is a tough one. Maybe...

I like the textures, lines and natural holes.

A big day today; I did the floor of Jeanine's dad's laundry. It went well for the most part. There are a few things that could have gone better, but a lot of things that could have gone worse... :)

Ray was expecting it to cost anywhere from $400 to $1000. I did it for $98.65!

Sweet.

Comments
Sign in or get an account to comment.